Apartamentos Herrera
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Ιππασία Κατάδυση Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamentos Herrera Puerto Jiménez με θέα στο αίθριο παρέχει στους επισκέπτες Wi-Fi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης που βρίσκεται στον χώρο. Osa Wild, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα.
Artes de Osa απέχει μόνο 200 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Puerto Escondido - Puerto Jimenez είναι σε απόσταση μόλις 350 μέτρων. Κατά τη διάρκεια διαμονής στο Apartamentos Herrera οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στην παραλία που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 1 χλμ. Playa Platanares βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες αίθριο και γκαρνταρόμπα, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν πετσέτες. Το Apartamentos Herrera διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Στο κατάλυμα υπάρχει μικρή κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Κατά τη διαμονή σ' αυτό το κατάλυμα, οι επισκέπτες βρίσκονται σε απόσταση 5 λεπτών οδικώς από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Πουέρτο Χιμένες. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει πρόσβαση σε πολυτελείς ανέσεις, όπως αίθριο και μπάρμπεκιου, για να έχετε την απόλυτη χαλάρωση. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν στο έπακρο τη διαμονή τους σ' αυτό το διαμέρισμα συμμετέχοντας στις δραστηριότητες, όπως κατάδυση με αναπνευστήρα, κατάδυση και ιππασία.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cementerio de Puerto Jimenez354 χλμ.
- Γραφείο Πάρκου Corcovado National Park Office325 χλμ.
- Face to Face - Night Walk359 χλμ.
- Toucan Travel - Day Tours255 χλμ.
- Herrera Gardens & Conservation Project661 χλμ.
- Osa Roots266 χλμ.
- Αποβάθρα του Πουέρτο Χιμένες679 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Πουέρτο Χιμένες1,3 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Κατάδυση
- Ελεύθερη κατάδυση
- Ιππασία
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά προς και από αεροδρόμιο (δωρεάν)
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
- Δάπεδο με χαλί
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Ο μέγιστος επιτρεπόμενος αριθμός επιπλέον κρεβατιών σε ένα δωμάτιο είναι 1.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamentos Herrera;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamentos Herrera στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Apartamentos Herrera;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamentos Herrera αποτελεί 79$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamentos Herrera;
Οι επισκέπτες του το Apartamentos Herrera μπορούν να φέρουν κατοικίδια.